לוח עסקים ברטרים יזמות השקעות דרושים ופורום לוח עסקים ברטרים יזמות השקעות דרושים ופורום
הטבות לתושבי הדרום | עסקים למכירה | ציוד למכירה | מחפש שותף | מחפש להשקיע | מחפש משקיע | סטוקים | לוח דרושים | אינדקס עסקים

לחץ כאן להוספת עסק הצע קטגוריה
עמותת אור ירוק
עמותת אור ירוק, העמותה לשינוי תרבות הנהיגה הוקמה מתוך הכרה בחשיבות העליונה של מאבק ללא פשרות בתאונות הדרכים וחשיבות מעורבות הקהילה בו. המטרה המוצהרת של העמותה היא לצמצם עד כמה שאפשר את מספר הנפגעים בתאונות דרכים ולהשפיע על שינוי תרבות הנהיגה בישראל.
 שם המפרסם: שרון
טלפון: 097776162
דוא"ל: לחץ כאן
אתר אינטרנט: לחץ כאן

uturn - פורטל לימוד הנהיגה המקיף בישראל
פורטל לימוד הנהיגה המקיף בישראל, מערכת ללימוד תיאוריה, מאמרים על נהיגה, תקנות תעבורה ופורומים על נהיגה, אינדקס מורי נהיגה.
uturn מהווה מקור מידע ראשוני לחפצים ברישיון נהיגה, מפרט מהם השלבים אותם צריך לעבור התלמיד. באתר קיימת מערכת לימוד תיאוריה על פי המתכונת החדשה, אינדקס מורי נהיגה ארצי, מאמרים מקצועיים, פורומים ועוד.
 שם המפרסם: ציון
טלפון: 036204606
דוא"ל: לחץ כאן
אתר אינטרנט: לחץ כאן

לופוס
מתמחים במתן שירותי קצין בטיחות בתעבורה,ייעוץ לציי רכב וביצוע פרוייקטים זמניים וייחודיים בתחום צי רכבים של חברות
לופוס שירותי ציי רכב מתמחה במתן פיתרונות לציי רכב של חברות המחזיקות רכבים בבעלות או בליסינג כאחד. ייעוץ ציי רכב- מתן ייעוץ לצי רכבים ע"י לופוס מתפרס למגוון רחב של נקודות בתחום התחבורה החל מהקמת נהלי רכבי חברה, קידום והשגת ניירת ומסמכים לציי רכב של חברות ליסינג ומחלקות רכב קיימים, התאמת עסקת חכירה ללקוח על פי הצרכים האינדיבידואלים של פעילות צי החברה וכו.
 שם המפרסם: גלעד
טלפון: 09-7662733
דוא"ל: לחץ כאן
אתר אינטרנט: לחץ כאן

עורכי דין
עורכי דין תאונות דרכים או תאונות עבודה לרשותכם. תאונות דרכים הינן צרה לא קטנה, עורכי דין תאונות דרכים עבור מי מאיתנו שהיה מעורב בתאונות דרכים עם או בלי נפגעים אין הכוונה לתאונה קלה שארעה בחנייה וגרמה רק שריטות לרכב בעת נהיגה לא זהירה.
עורכי דין תאונות דרכים או תאונות עבודה לרשותכם. תאונות דרכים הינן צרה לא קטנה, עורכי דין תאונות דרכים עבור מי מאיתנו שהיה מעורב בתאונות דרכים עם או בלי נפגעים אין הכוונה לתאונה קלה שארעה בחנייה וגרמה רק שריטות לרכב בעת נהיגה לא זהירה. עורכי דין אשר הינם בעלי ניסיון בעת ייצוג משפטי לאחר תאונת דרכים טובים יותר לייצוג לעת תביעת תשלום ופיצויים עבור נזקי גוף או רכב.
 שם המפרסם: אתר עורכי דין
טלפון: 04-44
אתר אינטרנט: לחץ כאן

צורי סבן - עורך דין תעבורה
עורכי דין, תעבורה, נהיגה בשכרות, נהיגה תחת השפעת אלכוהול, עורך דין תעבורה
משרד עורכי דין צורי סבן מתמחים בייצוג בבתי משפט לתעבורה ברחבי הארץ - דוחות ברירות משפט, הזמנות לדין, נהיגה בשכרות, נהיגה בפסילה, נהיגה תחת השפעת סמים ואלכוהול, תאונות דרכים, וכן מחלקה מיוחדת העוסקת בגרם מוות ברשלנות.
 שם המפרסם: צורי סבן
טלפון: 1700-701-015
דוא"ל: לחץ כאן
אתר אינטרנט: לחץ כאן

גרין בייק
חברת גרין בייק עוסקת בפיתוח, ייבוא, ייצור ושיווק של אופניים חשמליים ואמצעי תחבורה עירוניים חשמליים
חברת גרין בייק עוסקת בפיתוח, ייבוא, ייצור ושיווק של אופניים חשמליים ואמצעי תחבורה עירוניים חשמליים
 שם המפרסם: יותם
טלפון: 077-7050788
דוא"ל: לחץ כאן
אתר אינטרנט: לחץ כאן

הדרכות נהיגה, קורס נהיגה
חברת "כפרי דרייב" מובילה שנים בתחום תרבות הנהיגה והחוויות המוטוריות.
חברת "כפרי דרייב" מובילה שנים בתחום תרבות הנהיגה והחוויות המוטוריות. אנו מציעים הדרכות נהיגה מקיפות ויסודיות, המקנות ידע הכרחי לנהגים מתחילים ומנוסים, וקורסי נהיגה מקצועיים.
 שם המפרסם: כפרי דרייב
טלפון: 03-6882688
דוא"ל: לחץ כאן
אתר אינטרנט: לחץ כאן

שברולט
שברולט האתר הרשמי של שברולט ישראל
שברולט ישראל האתר הטוב ביותר לקניית השברולט שלך
 שם המפרסם: דני
טלפון: 05346598725
אתר אינטרנט: לחץ כאן

שברולט סוניק
שברולט סוניק החדשה הינה דינאמית, אירופאית, מרהיבה. חווית נסיעה חלקה ואיכותית מובטחת.
שברולט סוניק החדשה הינה דינאמית, אירופאית, מרהיבה. חווית נסיעה חלקה ואיכותית מובטחת.
 שם המפרסם: אשמדאי
טלפון: 0526664666
אתר אינטרנט: לחץ כאן

E-bicycle
E-bicycle הינו פורטל האופניים הגדול בישראל. באתר ניתן למצוא מבחר עצום והגדול ביותר של אופניים חשמליות מכל הסוגים. E-bicycle מציע מבחר של אופניים חשמליות לנשים, אופניים חשמליות לגברים ועוד ועוד.
E-bicycle הוא פורטל אופניים חשמליות היחיד מסוגו בישראל. אתר זה מציע מבחר עצום של אופניים חשמליות בכל טווחי המחירים. E-bicycle- גוף ונפש בריאים בעיר סואנת. http://www.e-bicycle.co.il/
 שם המפרסם: סאלי
טלפון: 035448767
דוא"ל: לחץ כאן
אתר אינטרנט: לחץ כאן

יצחק בן אשר - מורה לנהיגה מורה לנהיגה ברעננה
יצחק בן אשר - מורה לנהיגה
יצחק בן אשר מורה מוסמך לנהיגה מעביר שיעורי נהיגה על רכב פרטי עם גיר רגיל או אוטומטי בהוד השרון ועוד יישובים באזור. יצחק הוא מורה מנוסה וסבלני המעניק יחס אישי לכל תלמיד וכך רבים מתלמידיו מצליחים בקלות במבחני הנהיגה והופכים לנהגים טובים. יצחק בן אשר מאפשר לך ליהנות שיעורי נהיגה מקצועיים במחירים אטרקטיביים . יצחק מסייע בהכנה למבחן התיאוריה בחינם ונותן את כל ספרי הלימוד והחומר העיוני הנדרש. עם שיטת שלושת השלבים של יצחק בן אשר תהיו נהגים מיומנים ומקצועיים תוך זמן קצר.
 שם המפרסם: יצחק בן אשר
טלפון: 052-2560099
דוא"ל: לחץ כאן
אתר אינטרנט: לחץ כאן

רשת צמיגי טייר פרו
כיון פרונט ממוחשב
חברה המתמחה במכירת צמיגים לרכב פרטי משאית אוטובוסים ורכבי צמ"ה ובנוסף בטיפולי צמיגים ,יבוא בלעדי של מתוגי הצמיגים המובילים בעולם יעוץ לפני החלפה ומספקת שירותי אבחון כיוון פרונט שירותי חילוץ מכל מקום, עמדת מכירה תיקונים וכל הקשור לצמיגים זה אנחנו
 שם המפרסם: נעמן
טלפון: 1700-508-003
דוא"ל: לחץ כאן
אתר אינטרנט: לחץ כאן

קלנועית EZ-4U
בחברת EZ-4U תמצא מגוון פתרונות ניידות ונגישות, ציוד סיעוד ושיקום מקלנועית חשמלית ו/או קלנועית מתקפלת ועד ידיות אחיזה לבית נגיש.
קלנועית ומוצרי עזר ושיקום למבוגרים מבית EZ-4U- מוקד מקצועי, אמין ואטרקטיבי להספקה והכוונה של מוצרי ניידות ועזרי ושיקום, עזרי נוחות ובטיחות, ומוצרים לבית נגיש. באמצעות הקלנועית, יכולים הקשישים להגיע ממקום למקום בכוחות עצמם, ללא תלות באחרים, וליהנות מנסיעה באוויר הפתוח ובמקומות סגורים כמו קניונים. החזון שלנו הוא לאפשר איכות חיים הולמת ומכבדת לקשישים ובעלי מוגבלויות, התומכת ביכולתם להמשיך ולקיים שגרת חיים בביתם וכחלק אינטגרלי מהקהילה.
 שם המפרסם: matan
טלפון: 0586755872
אתר אינטרנט: לחץ כאן