לוח עסקים ברטרים יזמות השקעות דרושים ופורום לוח עסקים ברטרים יזמות השקעות דרושים ופורום
הטבות לתושבי הדרום | עסקים למכירה | ציוד למכירה | מחפש שותף | מחפש להשקיע | מחפש משקיע | סטוקים | לוח דרושים | אינדקס עסקים

לחץ כאן להוספת עסק הצע קטגוריה
אל-פלו
ייצור ואחזקתמנדפים-ארובות-מפוחים-מסננים
חברת אל-פלו בע"מ, הוקמה בשנת 1995 וממוקמת במושב תנובות, החברה מייצרת ומשווקת ציוד המיועד לשימוש בתעשיות ,במעבדות מחקר, ובחדרים נקיים.אל פלו מבצעת, בדיקה ואחזקה של מנדפים תעשייתיים, למינריים וכימיים.עם לקוחותיה נמנים גופים גדולים במשק הישראלי.עבודת הצוות, הניסיון, המקצועיות, האמינות ומתן השירות בסטנדרטים גבוהים, הם שבנו את המוניטין הרב של החברה והפכו אותה לאחת מן החברות המובילות בתחום זה. לחברה תו תקן ISO 9001:2000 מטעם מכון התקנים הישראלי .תחומי התמחות:• ייצור מסננים אבסולוטיים, מסנני פחם פעיל וקדם מסננים (זמין במלאי)• התקנת תעלות יניקה. • ייצור מנדפים למטבחים, מסעדות וכו
 שם המפרסם:
טלפון: 054-7799811
דוא"ל: לחץ כאן
אתר אינטרנט: לחץ כאן

פאייר סנטר
פאייר סנטר מתמחה באספקת ציוד חירום למקלטים ומרחבים מוגנים, ציוד ושרותי אחזקת מערכות כיבוי אש, אספקת ציוד ואביזרי בטיחות ועוד.
פאייר סנטר מתמחה באספקת ציוד חירום למקלטים ומרחבים מוגנים, ציוד ושרותי אחזקת מערכות כיבוי אש, אספקת ציוד ואביזרי בטיחות ועוד.
 שם המפרסם: נועה הרטמן
טלפון: 03 7526265
אתר אינטרנט: לחץ כאן

מצלמות אבטחה
התקנת מצלמות אבטחה - דורשת בעל מקצוע המכיר את עולם האבטחה והצילום המוסלק. יש לבצע בדיקה ובחינה של המיקום המיועד לצילום, בחינת מקומות מתאימים למיקום של מצלמות אבטחה וחשוב מראש להבחין בבחירה שהרי תנאי התאורה במשך היום משתנים מן הסתם, אם המצלמות חשופות לפגעי מזג אוויר קשים כגון מיקום מתחת לקצה גגון היכן בידיוק שמי הגשם מתנקזים - אינו מקום טוב. אם המדובר במצלמות אבטחה ניתסרות, בחירה של מיקום בלתי צפויי ואינו ניגלה לעין של העוברים והשבים במקום יהיה עדיף. אפשרויות נוספות הן הסוואה של כל מצלמת אבטחה מעברו השני של קיר קיים אשר אין אליו גישה של כל דיכפין, וביצוע חריר קטן מספיק לצילום כייאות אבל גם שאינו גלויי אלא ניסתר מהעין.
התקנת מצלמות אבטחה - דורשת בעל מקצוע המכיר את עולם האבטחה והצילום המוסלק. יש לבצע בדיקה ובחינה של המיקום המיועד לצילום, בחינת מקומות מתאימים למיקום של מצלמות אבטחה וחשוב מראש להבחין בבחירה שהרי תנאי התאורה במשך היום משתנים מן הסתם, אם המצלמות חשופות לפגעי מזג אוויר קשים כגון מיקום מתחת לקצה גגון היכן בידיוק שמי הגשם מתנקזים - אינו מקום טוב. אם המדובר במצלמות אבטחה ניתסרות, בחירה של מיקום בלתי צפויי ואינו ניגלה לעין של העוברים והשבים במקום יהיה עדיף. אפשרויות נוספות הן הסוואה של כל מצלמת אבטחה מעברו השני של קיר קיים אשר אין אליו גישה של כל דיכפין, וביצוע חריר קטן מספיק לצילום כייאות אבל גם שאינו גלויי אלא ניסתר מהעין. מצלמות אלו נפוצות יותר כיום ובעלות יתרונות לא מעטים מול מצלמות אבטחה המחוברות בכבלים והם נייחות וממוקמות במיקום אחד ויחיד, מכווונות ומצלמות אזור אחד ולעיתים גם בעלות שליטה לכיוונון ידני או אחר. אבל החיסרון שלהם העיקרי הוא הניידות. מצלמת אבטחה אינטרנט IP אלו הן סוגים של מצלמות אשר ניתן לצפות בצילומים ישירות מכל העולם בעזרת מחשב ותוכנה מתאימה. מצלמת IP - INTERNET PROTOCOL הייתרון הגדול הנוסף של מצלמות אלו הוא החיבור הישיר אל הרשת - בלא חיבור ישיר למחשב. ובמקביל יש צורך להגדיר את כתובת ה IP וחשוב לדעת שזו תהיה כתובת אי פי קבועה וסטאטית, ולא כתובת משתנה. לסוג זה של המצלמות ישנם מאפיינים בולטים שאין באחרות. צפייה מרחוק באינטרנט אפשר להגדיר עוד צופים נוספים ולהתאים או לחסום מעיניהם חלק מהמצלמות הצילום הוא רק כאשר ישנה תנועה מול המצלמה אשר מזהה זאת עם חיישן אפשרויות הקלטה קלות לביצוע, אפשרות ניידות המכשיר או הוספת מכשירים נוספים חלק מהמשתמשים מייעדים מצלמות אבטחה אלו לבית העסק בעת שאינם נוכחים במקום, וחלק אחר אפילו למעקב אחרי פעילות פנימית המתרחשת בתוך העסק או הבית ומיועדות לצילום ובעיקר תיעוד אירועים למקרה של פלילים או חשד לפלילים.
 שם המפרסם: camera@hebcam.co.il
טלפון: 04-66558
אתר אינטרנט: לחץ כאן

א.גילוי אש בע"מ
הנדסאי חשמל מומחה בהתקנת מערכות חשמל, גילוי כיבוי אש, ומערכות תקשורת מספק ציוד כבוי אש. פרופיל חברה: חברה א. גילוי אש הוקמה בשנת 2010. חברתנו מבצעת עבודות חשמל ותקשורת, עם דגש למערכות בטיחות ונוחות ללקוחותינו. אנו שמים דגש על איכות הציוד ורמה גבוהה של השירות. התאמת הציוד לפי צורכי הלקוח ולפי תקציבו. ההתמחות העיקרית של חברתנו בביצוע התקנות מערכות גילוי עשן. בנוסף חברתנו מספקת ציוד כיבוי .מנהלת פרויקטים להתקנות מערכות כיבוי אוטמטי. מערכות גילוי עשן התקנה מערכות גילוי עשן על פי תקן 1120 חלק 3. התקן זה מבוסס על קוד אמריקאי NFPA 72. חברתנו מתקינה מערכות גילוי עשן מכל הסוגים והמינים. מערכת גילוי עשן זוהי מערכת אלקטרונית שמגלה עשן ומעבירה פקודות למערכות נוספות בבניין, כמו: כיבוי אוטומטי בלוחות חשמל, מערכות מתזים יבשות, מעליות, חלונות שחרור עשן, ניתוק לוחות חשמל, הפעלת מפוחים, שחרור דלתות אש ופיקוד למערכות חשמל נוספות. לחברתנו יש פתרון מכל יצרני המערכות גילוי עשן, מציעים קשת רחבה של פתרונות מתוך כלל החברות המובילות לייצור וייבוא מערכות גילוי עשן .
הנדסאי חשמל מומחה בהתקנת מערכות חשמל, גילוי כיבוי אש, ומערכות תקשורת מספק ציוד כבוי אש. פרופיל חברה: חברה א. גילוי אש הוקמה בשנת 2010. חברתנו מבצעת עבודות חשמל ותקשורת, עם דגש למערכות בטיחות ונוחות ללקוחותינו. אנו שמים דגש על איכות הציוד ורמה גבוהה של השירות. התאמת הציוד לפי צורכי הלקוח ולפי תקציבו. ההתמחות העיקרית של חברתנו בביצוע התקנות מערכות גילוי עשן. בנוסף חברתנו מספקת ציוד כיבוי .מנהלת פרויקטים להתקנות מערכות כיבוי אוטמטי. מערכות גילוי עשן התקנה מערכות גילוי עשן על פי תקן 1120 חלק 3. התקן זה מבוסס על קוד אמריקאי NFPA 72. חברתנו מתקינה מערכות גילוי עשן מכל הסוגים והמינים. מערכת גילוי עשן זוהי מערכת אלקטרונית שמגלה עשן ומעבירה פקודות למערכות נוספות בבניין, כמו: כיבוי אוטומטי בלוחות חשמל, מערכות מתזים יבשות, מעליות, חלונות שחרור עשן, ניתוק לוחות חשמל, הפעלת מפוחים, שחרור דלתות אש ופיקוד למערכות חשמל נוספות. לחברתנו יש פתרון מכל יצרני המערכות גילוי עשן, מציעים קשת רחבה של פתרונות מתוך כלל החברות המובילות לייצור וייבוא מערכות גילוי עשן . סוגי מערכות : מערכות אזוריות – מערכות גילוי עשן בה יש מס' יחידות התקני גילוי והתראה על שטח האתר. במערכות מהסוג הזה מומלץ עד 30 אביזרי התקני גילוי והתראה. מערכות כתובתיות (אנלוגיות)- מערכות גילוי עשן אשר לכל התקן גילוי והתראה יש כתובת מדויקת, מערכת מהסוג הזה מומלצת לאתרים שתכנונם מיועדת מעל 3 שנים וגודל שלהם מעל 30 התקני גילוי והתראה. מערכות יניקה- מערכת גילוי עשן המומלצת לחדרי מתח גבוה עד 6 קילווולט, מעבדות אלקטרוניקה, מעבדות לגלים אלקטרומגנטים שבהם לא ניתן להכניס רכיבים חשמליים. מצלמות עשן - מיועד לשטחים פתוחים- מפעלי מיחזור פתוחים, מחסנים פתוחים, תחנות השנאה פתוחות- להתקנות הנ"ל אין עדיין תקן ישראלי. התקנה תתבצע לפי הוראות היצרן/ יבואן. חברתנו עובדת עם כל סוגי גלאים: גלאי עשן/ חום -המיועד להתקנה בגובה עד 8 מטר בחדרים רגילים, גלאי עשן מוגן התפוצצות -המיועד לחדרים שיש בהם אוירה נפוצה. גלאי קרן -המותקן על הקיר ומחסה עד 150 מטר אורך ו 7.5 מטר לכל צעד (בחללים מעל 500 מטר מרובה תותקן גלאי קרן נוסף באזור אחר). גלאי להבה -המיועד למקומות מיוחדים- מנחת מסוקים, מחסנים כימיקלים.
 שם המפרסם: לאוניד וייסבורד
טלפון: 054-6374022
דוא"ל: לחץ כאן
אתר אינטרנט: לחץ כאן

א.גילוי אש בע"מ
בס"ד מה זה מערכת גילוי עשן ? האם גם אני צריך להתקין מערכת כזו בעסק שלי? מערכת גילוי עשן בדרך כלל, לא מתקינים מרצון אלא- מתוך דרישה של גורמים אחראים המספקים לנו שירות, כמו: חברת ביטוח, איגוד ערים ,כיבוי אש, מהנדסי בטיחות, מנהלי אחזקה של המתקנים. בדרך כלל, כל בעל עסק לא ממהר להתקין מערכת זו, בגלל העלות הגבוהה הכרוכה בכך. בכל זאת ,למה חייבים להתקין את המערכת?
מערכת גילוי עשן מצילה חיים, המערכת משוכללת ביותר, עד כדי כך שהיא יכולה: לנתק חשמל בלוח המזין, לסגור ברז גז חשמלי, להפעיל מפוחים-לשחרור עשן, לפתוח חלונות, להפעיל צופרי פינוי, להזעיק כיבוי אש ואפילו להתקשר לבעל המקום. בנוסף, מערכת גילוי עשן יכולה להפעיל מערכות כיבוי, למלא מים במתזים (ספרינקלרים) ולקבל אינדיקציה על הפעלתם. המערכת דייקנית במיוחד והתראתה ניתנת על המיקום המדויק ביותר של מקור העשן. למערכת גילוי עשן קיימת תשתית ברמה גבוהה מאוד שבעזרתה היא שורדת בטמפרטורות גבוהות! זה לא כבל שזורקים על תקרה אקוסטית במסדרון-זה צינור אדום או מררון, שלוט, קופסאות מעבר, הלחמות בכל חיבורים, כבל בקוטר 0.8 ממ"ר מינימום. כל הציוד עבר בדיקות יסודיות ומקיפות של מכון התקנים וגם לאחר כל התקנה חדשה צריכים להזמין בדיקה מעבדה מוסמכת על-ידי משרד מסחר ותעשיה(מכון ההתקנים, סיסטם, איזוטוף, מבדקה לבניין ). מה נותנת הבדיקה? - לכל מעבדה יש ביטוח מקצועי על סכום 5,000,000 דולר! שאין לאף מתקין. אלו מערכות קיימות? - מערכות אזוריות, מערכות אנלוגיות, ומערכות בלעדיות של חברות גדולות כמו: אפקון, סוילקו, אורד,פלג מערכות, ארדן,יעד בטיחות, סקיי ליין, ברק אש ועוד כמה חברות שכדאי להיזהר מ "החתונה" איתם. כי רק הם יכולים לאשר תחזוקה למערכות שלהם, ורק להם יש חלקים למערכות האלו. בכל זאת, איש רכש אמין מבצע איתם הסכם לאורך 10 שנים. וגם חושב על החלפה מערכת בעוד 10 שנים שלא תעלה לא כלל, למעט תחזוקה שנתית. אף במידה ומערכת עד 30 גלאי עשן, אז- מומלץ להתקין מערכות אזוריות הזולות יותר בתחזוקה. למערכות מעל 30 גלאי מומלץ להתקין מערכת אנלוגית. לבעלי רכוש על גבי דיסק קשיח- מומלץ להתקין מערכות כיבוי אוטומטיות בגז שעלויותיהן מעל 17,000₪, ובנוסף צריך להעריך עלות המידע הקיים ועד כמה כדאי להשקיע בשביל לתחזק אותה. במסעדות ומטבחים מוסדיים- אל תשכחו! להתקין מערכת כיבוי מנדפים במטבח ולנתק אנרגיה באמצעות סגירת ברז גז חשמלי, גלאי גז, ולנתק חשמל,זכרו: עדיף למנוע את השרפה מלטפל ולהצטער עליה מאוחר יותר. בכל מקרה, נשמח לתת לכם שירות בצורה הטובה והמתאימה ביותר- לעסק שלכם! מנכ"ל א. גילוי אש לאוניד וייסבורד http://fier.co.il mail: 1800330077@walla.com
 שם המפרסם: לאוניד וייסבורד
טלפון: 077-7033707
דוא"ל: לחץ כאן
אתר אינטרנט: לחץ כאן

א.גילוי אש בע"מ
התקנת מערכת כיבוי אש איכותיות ואספקת ציוד כיבוי אש סוג א' א', ניתן להתייעץ חינם בטלפון-054:6374022
הנדסאי חשמל מומחה בהתקנת מערכות חשמל, גילוי כיבוי אש, ומערכות תקשורת מספק ציוד כבוי אש. פרופיל חברה: חברה א. גילוי אש הוקמה בשנת 2010. חברתנו מבצעת עבודות חשמל ותקשורת, עם דגש למערכות בטיחות ונוחות ללקוחותינו. אנו שמים דגש על איכות הציוד ורמה גבוהה של השירות. התאמת הציוד לפי צורכי הלקוח ולפי תקציבו. ההתמחות העיקרית של חברתנו בביצוע התקנות מערכות גילוי עשן. בנוסף חברתנו מספקת ציוד כיבוי .מנהלת פרויקטים להתקנות מערכות כיבוי אוטמטי. מערכות גילוי עשן התקנה מערכות גילוי עשן על פי תקן 1120 חלק 3. התקן זה מבוסס על קוד אמריקאי NFPA 72. חברתנו מתקינה מערכות גילוי עשן מכל הסוגים והמינים. מערכת גילוי עשן זוהי מערכת אלקטרונית שמגלה עשן ומעבירה פקודות למערכות נוספות בבניין, כמו: כיבוי אוטומטי בלוחות חשמל, מערכות מתזים יבשות, מעליות, חלונות שחרור עשן, ניתוק לוחות חשמל, הפעלת מפוחים, שחרור דלתות אש ופיקוד למערכות חשמל נוספות. לחברתנו יש פתרון מכל יצרני המערכות גילוי עשן, מציעים קשת רחבה של פתרונות מתוך כלל החברות המובילות לייצור וייבוא מערכות גילוי עשן .
 שם המפרסם: לאוניד וייסבורד
טלפון: 0546374022
דוא"ל: לחץ כאן
אתר אינטרנט: לחץ כאן

א.גילוי אש בע"מ
מתקינים מערכות גילוי וכיבוי אש ועשן, ומספקים ציוד כיבוי אש.
גילוי וכיבוי אש ועשן, מערכות אזעקה, ציוד כיבוי אש, מצלמות במעגל סגור,
 שם המפרסם: לאוניד וייסבורד
טלפון: 0546374022
דוא"ל: לחץ כאן
אתר אינטרנט: לחץ כאן

מ.פינק בע"מ
החברה המובילה בארץ בתכנון, אספקה, שדרוג ותחזוק של ציוד כיבוי אש וגילוי אש ועשן מאז 1938
החברה המובילה בארץ בתכנון, אספקה, שדרוג ותחזוק של ציוד כיבוי אש וגילוי אש ועשן מאז 1938. מטפים, ספרינקלרים, ארונות כיבוי אש, גלאי עשן ולהבה, צינורות וציוד נוסף לכל צורך ללקוחות פרטיים ועסקיים. מומחים לבטיחות באש ובעלי ותק ומוניטין עשירים בתחום.
 שם המפרסם: תומר
טלפון: 03-6320033
דוא"ל: לחץ כאן
אתר אינטרנט: לחץ כאן

צמד אש
חברתנו מספקת ציוד כיבוי אש במחירים הזולים ובאיכות המאושרת על ידי מכון התקנים.
חברתנו מספקת ציוד כיבוי אש במחירים הזולים ובאיכות המאושרת על ידי מכון התקנים. ציוד זה הכרחי וכולנו יודעים עד כמה חשוב לשמור על כללי הבטיחות השונים, ובעיקר כדי למנוע פגיעה ותאונות מיותרות.
 שם המפרסם: עירן
טלפון: רק דרך האתר
אתר אינטרנט: לחץ כאן

מ.צ.ד.ה מערכות מיגון בע"מ
החברה הינה מתחמה בגילוי אש, ספרינקלרים, ציוד כיבוי, מאגרי מים, משאבות, כיבוי בלוח חשמל תחזוקה ואישורים שנתיים תקן 1220 , תקן 1928, תקן 129, תקן 1596, יעוץ, תכנון מערכות, התקנה. בחברה צוות מנצח של יועצים , מתכננים , מהנדסים , ומתקינים אשר עומלים במסירות ודואגים למסירת של עבודות ההתקנה ברמה הגבוה ביותר ע”פ דרישות מכון התקנים הישראלי , שירותי הכבאות , חברות הביטוח והתקנים הרלוונטים. כמו כן, החברה הינה בעלת תוי תקן הנדרשים מטעם מכון התקנים הישראלי.
החברה הינה מתחמה בגילוי אש, ספרינקלרים, ציוד כיבוי, מאגרי מים, משאבות, כיבוי בלוח חשמל תחזוקה ואישורים שנתיים תקן 1220 , תקן 1928, תקן 129, תקן 1596, יעוץ, תכנון מערכות, התקנה. בחברה צוות מנצח של יועצים , מתכננים , מהנדסים , ומתקינים אשר עומלים במסירות ודואגים למסירת של עבודות ההתקנה ברמה הגבוה ביותר ע”פ דרישות מכון התקנים הישראלי , שירותי הכבאות , חברות הביטוח והתקנים הרלוונטים. כמו כן, החברה הינה בעלת תוי תקן הנדרשים מטעם מכון התקנים הישראלי.
 שם המפרסם: יבגני גולוב
טלפון: 052-5045820
דוא"ל: לחץ כאן
אתר אינטרנט: לחץ כאן