לוח עסקים ברטרים יזמות השקעות דרושים ופורום לוח עסקים ברטרים יזמות השקעות דרושים ופורום
הטבות לתושבי הדרום | עסקים למכירה | ציוד למכירה | מחפש שותף | מחפש להשקיע | מחפש משקיע | סטוקים | לוח דרושים | אינדקס עסקים

לחץ כאן להוספת עסק הצע קטגוריה
ג'סטה
מגוון שרותים, חוגים, פינוקים ואטרקציות המגיעים עד הבית.
אינדקס עסקים המגיעים עד בית הלקוח. מכיל מגוון רחב של שרותים, פינוקים, אטרקציות,פעילויות וחוגים.
 שם המפרסם: לימור
טלפון: 054-7672808
דוא"ל: לחץ כאן
אתר אינטרנט: לחץ כאן

דוכני שוקולד "מקס ברנר"
למכירה דוכן שוקולד "מקס ב רנר"
לרשת דוכני שוקולד "מקס ברנר" הפרוסים בכל הקניונים ברחבי הארץ דרושים זכיינים
 שם המפרסם: אנה רפייביץ
טלפון: 0502126794
דוא"ל: לחץ כאן
אתר אינטרנט: לחץ כאן

משכנתא
אפשר לחסוך עשרות אלפי שקלים בתחום המשכנתא .
דרך האתר אתם יכולים לחסוך עשרות אלפי שקלים , על ידי מיחזור המשכנתא שלכם .
 שם המפרסם: DKO
טלפון: 0507194699
דוא"ל: לחץ כאן
אתר אינטרנט: לחץ כאן

טכנאי מחשבים
טכנאי מחשבים ורשתות מבצע תיקון מחשב בבית הלקוח
אנו במאור מחשבים מאמינים בקשר ארוך טווח עם הלקוח ומאמינים כי הדרישה והתאמת סביבת העבודה משתנים מלקוח אחד לשני. לכן אנו מציעים פתרונות מחשוב כוללים ומלווים את הלקוח משלב הייעוץ ועד מצב בו מתאימים את כל צרכיו הטכנולוגים וסביבת העבודה הידידותית ביותר עבורו. התקשרו עוד היום למאור מחשבים ותהנו מאחד השירותים : פרמוט והתקנת מערכת הפעלה גיבוי ושחזור מידע שידרוג ומכירת מחשבים תיקון ומכירת חומרה ותוכנה ייעוץ , התקנה , ליווי והטמעה של רשתות תקשורת ומחשבים. תחזוקה שוטפת של רשת המחשבים בביתכם או משרדכם. מאור מחשבים מאמינה כי טכנאי מחשבים זה לא רק פיתרון, טכנאי מחשבים זה הדרך הגישה ושימור הלקוח לכל אורך הדרך. התקשרו עוד היום וטכנאי מחשבים של מאור מחשבים בדרך אליכם : 054-2450771
 שם המפרסם: תומר
טלפון: 054-2450771
דוא"ל: לחץ כאן
אתר אינטרנט: לחץ כאן

אינדקס עסקים
עסקים ובתי עסק שונים - לרשותכם אינדקס עסקים בהרשמה מהירה לפי כל סוגי המוצרים ויחודיות של העסק. פרסום עסקים חינם ללא תשלום, פרסום גם אם אין לכם אתר אינטרנט.
עסקים ובתי עסק שונים - לרשותכם אינדקס עסקים בהרשמה מהירה לפי כל סוגי המוצרים ויחודיות של העסק. פרסום עסקים חינם ללא תשלום, פרסום גם אם אין לכם אתר אינטרנט. פרסום עסק מומחים אשר הינם בעלי ניסיון בתחום הפרסום יפנו משאבים וישימו דגש על נושאים כגון : בידול, פרסום מבצעים, פרסום בית עסק במדיות שונות כגון עיתונות כתובה רדיו ומגזינים המהדרים וחברות גדולות יפנו גם לכיוון פרסום בשלטי חוצות ואף לערוצי הטלויזיה, אולם לא לכולם ישנה אפשרות כלכלית מעשית להציע מוצר לשוק מצומצם ולהציג פרסומת בטלויזיה בעלות מאוד גבוהה וכניראה שהיא לא תשיג תוצאות נאותות להצדקת העלות הנל. לדוגמה בית עסק המשווק מצתים שעלותם נמוכה בערך של 5 שח, אין כל הצדקה לפרסום טלויזיוני. מידע טוב לגבי קידום אתרים או קידום עסקים במדיות שונות כולל אינטרנט. בניית אתר לעסק אפשרות נוספת לקידום הומרים וגם מוניטין הינה בניית אתר אינטרנט, וכדאי שיהיה מעוצב יפה ויציג מוצרים וגם את השרות שבית העסק מציע למבקרים באתר. אולם אתר אשר נבנה עבורך לא ישיג את מטרתו אם לא יגיעו אליו מבקרים אשר יקבלו חשיפה למה שהעסק מציע. קידום אתר בגוגל קידום אתרים בגוגל טומן לא מעט ידע והבנה להבדיל ממנועי חיפוש אחרים, שם לאתרי ספאם יש מיקומים טובים ואילו בגוגל מתבצע תדיר סינון של ספאמרים או אתרים עם עודף אומטימיזצייה עד כדי גיחוך. כאשר אומרים קידום אתרים הכוונה בראש ובראשונה לקידום בגוגל.
 שם המפרסם: אינדקס עסקים מהיר
טלפון: 052-4748988
אתר אינטרנט: לחץ כאן

D.R דורית עיצוביי גרפיקה +הקלדה וסדר מחשב (1993) 0544-731900
עיצוביי גרפיקה + הקלדה וסדר מחשב עבור עסקים/חברות, פרטיים/עסקיים. לשירותך: מיתוג חברה: לוגו, כרטיסי ביקור, נייר מכתבים, מעטפות, פולדרים, ברושור. פרסום: מגזין, עיתוני חברה, גלויות, פוסטרים, באנרים. שרותי הקלדה : שפות עברית ואנגלית הקלדה ועימוד גרפי: ספרים, חוברות..
דורית עיצוביי גרפיקה + הקלדה וסדר מחשב (1993). לשירותכם עיצוב מקצועי, יעיל ויצירתי אשר יותאם לעסק שלכם ולקהל הלקוחות שאליהם תרצו לפנות. אשמח לשבת עימך על כל צורך עיצובי ובאמצעות שיתוף הפעולה בנינו לעצב את העיצוב המקצועי והמתאים עבורך/החברה. המוטו של דורית: עיצוב מקצועי, יעיל ויצירתי עבורך, למשיכת לקוחות עבור העסק שלך. אשמח לשבת עימך על כל צורך עיצובי ולהגיע באמצעות שיתוף הפעולה בנינו לפתרון היצירתי והמתאים ביותר עבורך. לשירותך: מיתוג חברה: לוגו, כרטיסי ביקור, נייר מכתבים, מעטפות, פולדרים, ברושור. פרסום: מגזין, עיתוני חברה, גלויות, פוסטרים, באנרים. שרותי הקלדה : שפות עברית ואנגלית הקלדה ועימוד גרפי: ספרים, חוברות.. תמלול: עברית, רומנית לשירותכם לכל שאלה ובקשה 0544-731900 באין מענה שלחו SMS או דוא"ל אשמח לחזור אלכם בהקדם.
 שם המפרסם: דורית
טלפון: 0544-731900
דוא"ל: לחץ כאן

אורטרנס תרגומים
חברת "אורטרנס" מציעה שרותי תרגום, עריכה, הקלדה ותמלול ללקוחות פרטים ועסקיים בארץ ובחו"ל. כל שירותי החברה מתבצעים ע"י מתרגמים/עורכים מוסמכים ומנוסים, בעלי וותק רב בתרגום ועריכה המתרגמים את הטקסטים לשפת האם שלהם. התרגומים המקצועיים נעשים ע"י מומחים בתחומים הרלוונטיים כגון מדע, טכנולוגיה, משפטים, רפואה, פסיכולוגיה, אומנות ועוד.
חברת "אורטרנס" מציעה שרותי תרגום, עריכה, הקלדה ותמלול ללקוחות פרטים ועסקיים בארץ ובחו"ל. כל שירותי החברה מתבצעים ע"י מתרגמים/עורכים מוסמכים ומנוסים, בעלי וותק רב בתרגום ועריכה המתרגמים את הטקסטים לשפת האם שלהם. התרגומים המקצועיים נעשים ע"י מומחים בתחומים הרלוונטיים כגון מדע, טכנולוגיה, משפטים, רפואה, פסיכולוגיה, אומנות ועוד. לכן, אתם - לקוחות החברה, יכולים להיות בטוחים כי לפרויקט שלכם יותאם צוות מתרגמים ועורכים המתאים והאיכותי ביותר. נפח הזמנות גדול מחד וגיוסם של מתרגמים מנוסים מכל העולם מאידך מאפשר לחברתנו להוזיל את עלות התרגום מבלי להתפשר על האיכות. אנחנו דוגלים בשיטה סלקטיבית ביחס לחומר המובא לתרגום בהתאם לקריטריונים הבאים: רמת הקושי של טקסט המיועד לתרגום, נושא התרגום, מועד הספקת העבודה, נפח הטקסט - כל אלו בחלק גדול מן המקרים מאפשרים להוזיל באופן ניכר את עלות התרגם בלי להתפשר על האיכות. כמו כן, לקוחותינו הקבועים יוכלו להנות מהנחות משמעותיות.
 שם המפרסם: יוסף
טלפון: 050-7873504
דוא"ל: לחץ כאן
אתר אינטרנט: לחץ כאן

תרגום ABC
תרגום בכתב: רוסית-עברית-אנגלית
תרגום בכתב: רוסית-עברית-אנגלית מאקדמאים בעלי תואר בתרגום עם נסיון רב. התמחות: תרגום כללי, תרגום מאמרים, תרגום של אתרי אינטרנט, תרגום משפטי וכלכלי, תרגום טכני-כימיה, ביוטכנולוגיה, פיזיקה, תקשורת. תרגום רפואי. עריכה וליטוש סגנון. תרגום בע''פ (עוקב): עברית-רוסית.
 שם המפרסם: יוליה
טלפון: 052-7220739
דוא"ל: לחץ כאן

סחר כל
אנחנו קונים סטוקים בכל התחומים בכמויות גדולות במזומן כמו כן פינוי עסקים` ציוד ` חנויות
שלום אנחנו קונים סטוקים בכל התחומים בכמויות גדולות במזומן כמו כן פינוי עסקים` ציוד ` חנויות ומלאים shaulcosmetic@yahoo.com שאול- 0546814766 סלולרי פקס
 שם המפרסם: שאול
טלפון: 0546814766
דוא"ל: לחץ כאן

מוני - עסקים למכירה
האתר מתעסק בנושא מכירת וקניית עסקים.
האתר מוני מתמחה במכירת, קניית, השקעה ושותפיות בעסקים ומיזמים שונים. החברה כמו כן מתמחה במתן שירותי יעוץ עסקי לטובת רכישת עסק משלב בחינת האפשרויות לכתיבת התוכנית העסקים וליווי העסק בשותף.
 שם המפרסם: אלעד
טלפון: 52-5973322
דוא"ל: לחץ כאן
אתר אינטרנט: לחץ כאן

סטוקים
קנייה ומכירת סטוקים /פינוי תכולת עסקים
אנחנו קונים סטוקים בכמויות גדולות ביגוד -כלי בית -מתנות -פרפומריה -מוצרי תאורה -דברי חשמל - ועוד כמו כן פינוי תכולות עסקים ומפעלים. עודפי ספירת מלאי מלאים מתים טל. -0546814766 מייל-. shaulcosmetic@yahoo.com. שאול כדאי לשמור את הטלפון לעתיד
 שם המפרסם: שאול
טלפון: 0546814766
דוא"ל: לחץ כאן
אתר אינטרנט: לחץ כאן

קנייה ומכירת סטוקים
קונים סטוקים/פינוי תכולת עסקים חנויות ומחסנים
אנחנו קונים סטוקים בכמויות גדולות ביגוד -כלי בית -מתנות -פרפומריה -מוצרי תאורה -דברי חשמל - ועוד כמו כן --פינוי תכולות עסקים חנויות מחסנים עודפי יצור ומפעלים. עודפי ספירת מלאי מלאים מתים טל. -0546814766 מייל-. shaulcosmetic@yahoo.com. שאול כדאי לשמור את הטלפון לעתיד
 שם המפרסם: שאול
טלפון: 0546814766

רגינה פולק טיפול באמנות
טיפול באמנות או טיפול באמנות חזותית הוא שיטה בפסיכותרפיה שבה נעשה שימוש טיפולי בטכניקות של אמנות חזותית כמו ציור, פיסול וצילום.
בטיפול באמנות האדם יוצר בשלל חומרי אומנות : צבעים, ניירות, חוטים, מסמרים, צדפים, זכוכיות, מסמרים, עץ, חול, גבס, חימר ועוד. החומרים רכים, גמישים, מתכלים, עמידים, נוזליים או נוקשים, חומרים מן הטבע או חומרים תעשייתיים. מניסיוני, כשמגוון החומרים עשיר ורחב, הדבר יוצר פיתוי גדול אצל האדם העומד מולם והוא יבחר את החומר על פי אישיותו המיוחדת ועל פי המקום בו החומר הראשוני מפתה אותו לגעת, לחוש, ליצור, להיפתח, להסכים להרגיש. הטיפול מסב את תשומת לבו של המטופל, פועלו ומחשבותיו לאמנות ולתהליך היצירה; בכך מתרחק המטופל מהבעיה, מהקושי או מהמחלה, ומגלה מתוך התהליך על רגשותיו, ועל נקודות החוזק והחולשה שלו, ויחד עם המטפל הם מוצאים את הפתרונות, הכוחות להתמודדות ודרך להמשך החיים בכלל והתהליך בפרט.. מטפלים באמנות לומדים להכיר את הסמלים הלא-מילוליים שבתהליכי היצירה. מטפל באמנות מסייע למטופל לזהות את המחשבות והרגשות המובעים באמנות ואת משמעותן, ובכך המטופל מגלה תובנות לגבי יצירתו ומפתח הבנה מעמיקה יותר לגבי עצמו ודרך ההתמודדות שלו עם האנשים סביבו. הטיפול נעשה בידי מטפלים באמנות המוסמכים לכך בלימודים אקדמאים מתקדמים, זאת לאחר שסיימו תואר ראשון מתאים ולהם לימודי פסיכולוגיה הנדרשים. ישנן מסגרות שונות ללימודי התחום. מקצתן מקנות תואר שני. בארץ המטפלים באמנות נכללים בין המקצועות הפרא-רפואים, כמו פיזיותרפיה או מרפאים בעיסוק. יש מטפלים באמנות המשייכים עצמם לאיגוד הישראלי לתרפיה ע"י יצירה והבעה - י.ה.ת. ובו נכללים מטפלים באמצעות: אמנות חזותית, מטפלים באמצעות מוסיקה, מטפלים באמצעות תנועה ומחול, מטפלים באמצעות דרמה, מטפלים באמצעות פסיכודרמה, מטפלים באמצעות ספרות (ביבליותרפיה).
 שם המפרסם: רגינה פולק
טלפון: 0546282345
דוא"ל: לחץ כאן
אתר אינטרנט: לחץ כאן

המקור לאשראי עסקי
המקור לאשראי עסקי מספקים שלל פתרונות יצירתיים בהתאמה אישית בנושאי הלוואות ומתן אשראי לעסקים קטנים וגדולים.
המקור לאשראי עסקי מספקים שלל פתרונות יצירתיים בהתאמה אישית בנושאי הלוואות ומתן אשראי לעסקים קטנים וגדולים.
 שם המפרסם: דוד
טלפון: 0777298785
דוא"ל: לחץ כאן
אתר אינטרנט: לחץ כאן