לוח עסקים ברטרים יזמות השקעות דרושים ופורום לוח עסקים ברטרים יזמות השקעות דרושים ופורום
הטבות לתושבי הדרום | עסקים למכירה | ציוד למכירה | מחפש שותף | מחפש להשקיע | מחפש משקיע | סטוקים | לוח דרושים | אינדקס עסקים

חווית צימרים אישית

- 21-04-2010

מאז ומעולם הייתי רגילה לבתי מלון. בילדות זו הייתה החופשה המשפחתית הקבועה שלנו, כשגדלתי התרגלתי לבתי מלון גם בחו"ל. על כן הופתעתי מאוד כשבעלי הודיע לי שליום הולדתי הקרוב אנחנו הולכים לנסות דבר חדש: צימרים. שמעתי כבר על חוויות מאנשים אחרים ששהו בלינות כפריות בנוסח צימרים, אך מעולם לא חשבתי לנסות פשוט כי נראה לי מוזר לשנות הרגל שטבוע בי מאז הילדות. מזל שבעלי החליט לקחת על עצמו את הארגון והתכנון, כי אחרת לעולם לא הייתי נחשפת לעולם המופלא הזה.

 

צימרים כיום מגיעים בגדלים, צורות וצבעים שונים. הידעתם? הופתעתי לגלות כי יש בקתות המעוצבות בסגנון יפני, בסגנון כפרי אירופאי ואפילו ברוח פרובאנס.יש בקתות אבן בסגנון מקראי ובקתות אקולוגיות המציעות נופש גם לשוחרי איכות הסביבה. לא היה לי מושג כי כל כך הרבה צימרים קיימים ובכזה מגוון. התלבטתי מאוד מה כדאי לבחור. מצד אחד אני חובבת מראה כפרי, אך מצד שני דווקא נראה לי מעניין לחוות חוויה שונה בסגנון מקראי. אני כן הרפתקנית ושמחה לנסות דברים חדשים מדי פעם (שהרי אם לא הייתי מסרבת לכל החוויה הזו ומתעקשת על מלון רגיל).

 

בסופו של דבר, החלטנו שבשביל פעם ראשונה בצימר עדיף ללכת על משהו מוכר ונחמד ועל כן בחרתי בצימר כפרי. התרשמתי עמוקות משני צימרים מרוהטים בטוב טעם בריהוט עתיק מעץ מלא כמו שתמיד אהבתי והציעו מיטת אפיריון מלכותית שמשקיפה על נוף ירוק ופורח. כמובן שאם כבר חווים צימרים כדאי ללכת על הטוב ביותר ועל כן לא ויתרתי על ג'קוזי פרטי בחדר וסאונה. לפתע הבנתי עד כמה יהיה כיף לבלות לילה רומנטי עם בעלי היקר בחדר משלנו עם ג'קוזי משלנו ולא להמתין בתור או לחלוק אותו עם עוד אנשים.

 

זה היה יום ההולדת היפה בחיי. עד שלא חווים חופשה פרטית של צימרים קשה להסביר את העונג בכך שאין אלפי אנשים צווחים ומרעישים מסביב, וכי כל החופשה מתמקד בנו ובהנאה הפרטית שלנו. בחרנו צימר מקסים מתוך רשימת צימרים, בעלת הצימר האדיבה פינקה אותנו גם בארוחת הבוקר הטעימה ביותר שאכלנו מימינו. לא עוד תורים ארוכים לבופה – מי ידע שאפשר גם אחרת בצימרים. סלסילת קש יפהפיה המוגשת לפינת האוכל הקטנה שלנו ובתוכה מגוון פינוקים: ביצים עשויות לפי בקשה, סלט ירוק קצוץ טרי עם המרכיבים שאנו בחרנו (מגינתה של בעלת הצימר!), גבינות גליליות טריות, לחמים ועוגת שמרים שהכינה בעלת הצימר במו שתי ידיה ברוכות הכישרון. צימרים אכן יכולים להיות מפנקים, כשיודעים לבחור נכון. אני כבר התמכרתי לצימרים ומבחינתי – כל חופשה תהיה כאן...