לוח עסקים ברטרים יזמות השקעות דרושים ופורום לוח עסקים ברטרים יזמות השקעות דרושים ופורום
הטבות לתושבי הדרום | עסקים למכירה | ציוד למכירה | מחפש שותף | מחפש להשקיע | מחפש משקיע | סטוקים | לוח דרושים | אינדקס עסקים

מה מצאתי בבני ברוך?

- 21-01-2010בבני ברוך לא התיימרו לתת תשובות מיידיות לשאלות הקיומיות שלי. בבני ברוך מצאתי שיטה, שמסוגלת להביא אותי למקום שבו אוכל לפקוח עיניים ולראות את התמונה השלמה

מאת: ג'וליה גמבורג – מרפאה בעיסוק

כשנולדתי, היו לי עיניים גדולות וכחולות. כבר אז חיפשתי. רציתי לדעת מה הדבר הבא שאני הולכת לגלות. על כל דבר שאלתי בשביל מה הוא נועד. כשגדלתי, השאלה הזו קיבלה צורה והתגברה בעוצמתה. אז סיימתי תיכון וצבא בהצלחה, אז התקבלתי לאוניברסיטה שרציתי. ומה? לאן כל זה הולך? ולמה אני צריכה לעשות את הכל כמו כולם? לא ראיתי משמעות בשגרה הזאת. רציתי לפתוח את העיניים ולראות מה המטרה של כל זה. הרי אנחנו יודעים מה קורה בסוף.

מסע החיפוש תופס תאוצה
עמדתי ראש ביוגה, עשיתי מאסטר ברייקיי ואפילו שטפתי את הרצפה במי ים כי אמרו לי שזה יכניס אנרגיה חיובית לחיי. אחר כך המשכתי לקורס יהדות שבו הציעו לי תשובות. אך הרגשתי שלא עונים לי עד הסוף. שזה לא מספק אותי. שצריך להיות עוד משהו.   

בני ברוך – החוליה החסרה? 
את צריכה לחקור את ספר הזוהר וחוכמת הקבלה. אמרה לי חברה שלמדה זאת בעצמה והוסיפה: ב"בני ברוך". יום לאחר מכן כבר עמדתי בפתח הדלת כשמולי שלט משופשף בכניסה בו כתוב "בני ברוך". בחנתי בסקפטיות את הסביבה. מבין כל האנשים והספרים שהיו שם, ניגשתי דווקא ללוח המודעות. הופיעו עליו פנים מוכרות של סשה דמידוב, ארקדי דוכין וציטוט של משה איבגי שעד היום אני זוכרת: "אולי לשם שינוי קורה פה משהו טוב בארץ".

אז מה זה "בני ברוך"?
חשבתי ששוב נכנסתי לקבוצה קטנה שמתיימרת "למכור" לי תשובות לשאלותיי. אבל טעיתי. גיליתי שבני ברוך הוא ארגון הכולל יותר מ-2 מליון תלמידים בארץ ובעולם שלומדים את חוכמת הקבלה על פי המקורות האותנטיים. כמובן שמיד הרמתי גבה. איך יכול להיות שחוכמה כל כך נסתרת, פתאום מתגלה ועוד במימדים כאלו? באתר הראשי של בני ברוך הובאו ציטוטים מדבריהם של גדולי המקובלים בכל ההיסטוריה, שכתבו שהחוכמה הייתה צריכה להיות מוסתרת לאורך השנים כי לא היינו בשלים למימושה. אך כעת, כשהאגו האנושי גבר ושנאת החינם בין בני האדם הורסת כל חלקה טובה, הגיע הזמן, שבו השיטה לתיקון האדם תתגלה. 

מה מצאתי בבני ברוך?
בבני ברוך מצאתי שיטה. שיטה שלא נותנת לי מייד את התשובות לשאלות הקיומיות שלי. אלא מביאה אותי למקום שבו אוכל לפקוח עיניים ולראות את התמונה השלמה.

בבני ברוך מצאתי שבעזרת ספר הזוהר אוכל לגלות רובד חדש של המציאות, שבו הסיבות לכל מה שקורה לי ולאחרים גלוי לי. הדבר דומה לתמונת רקמה: מלפנים נגלית לעינינו תמונה רקומה, ואילו מאחור קיימת רשת אדירה של חוטים שמעצבת וקובעת את אותה התמונה.

הבנתי שכרגע אני נמצאת במקום שבו אני רואה פיסה מזערית מהתהליך השלם של החיים, ולכן חסר לי מענה לשאלותיי, אבל בעזרת ספר הזוהר אוכל לגלות ולראות את התהליך מתחילתו ועד סופו ואז להבין הכל.

כל יום בבני ברוך הוא בשבילי גילוי. מצאתי פה הרגשה שיש לי עוד המון מה לחוות וזה מה שמשאיר אותי כאן.